Tuning Lamborghini

Edo Competition Gallardo Spyder

Německá společnost se vedle úpravy uzavřeného baby lamba zaměřila i na jeho otevřenou verzi. Pro tu si připravila velice decentní paket, jehož hlavní dominantou je zvýšení výkonu vidlicového desetiválce.

Edo Competition se ve svých úpravách vždy zaměřuje na upravení motorového prostoru a nejinak tomu bylo i zde. Německým konstruktérům se povedlo pozvednout výkon desetiválce o 50 koní, výsledná hodnota výkonu se tak zastavila na cifře 550. Tuner toho dosáhl použitím sportovního katalyzátoru, upravením vzduchového filtru a přeinstalováním elektronických systémů.

Zvýšení výkonu znamená i novou maximální rychlost – Gallardo Spyder od Edo Competition pádí až rychlostí 338 km/h. Zrychlení z nuly na sto proběhne za 3,8 sekundy.

Konstruktéři upravili i výfukové potrubí, hlasitost výfuku je řízena přes tlačítko v interiéru. Chcete klidnou jízdu? Umlčte výfuk. Chcete-li vzbudit nepříjemného souseda, zesilte zvuk na maximum!

Úprava vzhledu v tomto paketu proběhla decentně. Konstruktéři snížili šasi o 15 milimetrů a kola obuli do nových ráfků. Jejich design je vlastní práce německého úpravce, jejich límec může kontrastovat s lakem karoserie. Poslední úpravou jsou směrová světla v barvě karoserie a nalakování zadního difusoru.

Foto: Edo Competition

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..