Novinky

Dvě nová čínská zastoupení

Automobili Lamborghini SpA rozšířilo světovou síť svých dealerství otevřením dvou nových showroomů v čínských městech Sia-men a Šanghaj. Díky tomu vzrostl počet čínských zastoupení na devět.

“Sia-men je jedno z nejdůležitějších ekonomických center v Číně a důležité strategické místo pro naši značku,“ říká Stephan Winkelmann, prezident a generální ředitel automobilky Lamborghini. Dva nové showroomy mají napomoci zvýšit v prodeje ve východní části této asijské země.

Prodeje v Číně meziročně vzrostly o více než 100 %, Lamborghini navíc drží 23 % z prodejů v segmentu sportovních aut. „Čína je pro nás velice důležitý trh, předpokládáme, že místní prodeje budou nadále růst,“ dodává Winkelmann.

Sia-men, označované také přídomkem „Zahradní město,“ patří mezi největší finanční centra v Číně. O zdejší zastoupení se bude starat společnost Enjoyauto. Druhý šanghajský showroom bude umístěn v srdci místního Central Business District, kde své zástupce mají i další luxusní značky.

Lamborghini v Číně provozuje devět dealerství. Dvě jsou v Šanghaji, a po jednom v Sia-menu, Kantonu, Pekingu, Čcheng-tu, Chang-čou, Šen-čenu a Hong Kongu.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..