Novinky

Clarksonovo Gallardo Spyder na prodej

Máte-li zájem o Lamborghini Gallardo Spyder, keré v minulosti patřilo nějaké celebritě, máme pro vás jeden žhavý tip. V současné době je totiž ve Velké Británii na prodej šedé Gallardo Spyder, které v minulosti patřilo Jeremymu Clarksonovi z pořadu Top Gear.

Kdo by neznal pořad o autech jménem Top Gear, tím spíše jeho hlavní hvězdu. Ne, nemyslíme opěvovaného řidiče Stiga, ale moderátora Jeremyho Clarksona. Jeremy Clarkson před lety vlastnil právě tento Spyder, který můžete vidět na fotografiích pod článkem.

Nabízené Gallardo Spyder bylo vyrobeno v roce 2007 v šedém laku Grigio Proteus. Tuto barvu doplňuje kožený interiér v oranžovém provedení. Další zajímavostí na voze je fakt, že je vybaven manuální převodovkou. V době nákupu byl totiž sekvenční e-gear pod ostrou palbou kritiky nejen Top Gearu.

Současný majitel momentálně tento vůz prodává 31 tisíci najetých kilometrů. Prodej vozu zprostředkovává firma J-Spec Imports a vůz je k mání za 146 tisíc dollarů. Se slavným jménem prvního majitele asi nebude problém najít kupce.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..