Novinky

Aventador SV Roadster se ukáže 14. srpna

Lamborghini v průběhu automobilového týdne v americkém Monterey představí nový model Aventador LP 750-4 Superveloce Roadster. Automobilka potvrdila, že vůz bude oficiálně prezentován na akci Quial. Odhalen bude v průběhu tiskové konference naplánované na pátek 14. srpna.

Italská automobilka na tiskové konferenci zveřejní všechny důležité informace o tomto modelu. Zatím pouze potvrdila, že Aventador SV Roadster vznikne v 500 exemplářích. To je o 100 méně než u kupé, jehož produkce je již vyprodaná.

Označení novinky dokazuje, že v útrobách bude stejně výkonný dvanáctiválec se 750 koňmi jako v Aventadoru SV kupé. Motor bude spárován se sedmistupňovou robotizovanou převodovkou, jejíž síla bude posílána na všechny čtyři kola.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.