Ad personamNovinky

Aventador Nazionale: Nacionalista s trikolorou

Lamborghini letos připomíná, že nabízí svým zákazníkům možnost individualizace vzhledu jimi objednaného modelu v rámci programu Ad personam. Po modro-stříbrném Aventadoru LP 700-4 Roadster pro Ženevu přijíždí Aventador LP 700-4 Nazionale pro autosalon v Pekingu.

Prezentovaný exemplář má karoserii lakovanou bílým odstínem Bianco Opalis, který zvýrazňuje ostré linky Aventadoru. Bílý celek doplňuje italská trikolora vedoucí přes celou karoserii, od předního nárazníku po zadní spoiler.

Italská trikolora, na níž odkazuje název auta, se objevuje také uvnitř, a to v podobě koženého pásu vedoucího po stropě. Tento detail spolu s použitými kontrastními odstíny Nero Ade (černý) a Blu Cepheus (modrý) na zbývajících částech kabiny ukazují různé možnosti programu Ad personam. Použité kosočtverečné prošívání se jmenuje Q-citura, vybrané detaily jsou karbonové. Dalšími prvky individualizačního programu Ad personam jsou loga tohoto programu na dveřích, italská vlajka na sedadlech nebo modré prošívání na volantu.

Specialitou Aventadoru Nazionale jsou dále prosklený kryt motoru a matná kovaná kola Dione (20palcová vpředu a 21palcová vzadu), za nimiž se rýsují červené brzdové třmeny.

Lamborghini nabídne Aventador Nazionale prostřednictvím programu Ad personam, podobně jako kdysi Gallardo Nera nebo Murciélago LP640 Versace. V nabídce vedle bílé karoserie bude ještě modrá Blu Pavo, interiér pak může kombinovat také černou Nero Ade s bílou Bianco Polar.

2 komentáře: „Aventador Nazionale: Nacionalista s trikolorou

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..