NovinkyReportáže

Aventador LP700-4 v centru Říma

Automobilka Lamborghini prezentuje svojí novou vlajkovou loď, Aventador LP700-4, přímo v centru Říma na náměstí Piazza del Campidoglio. Díky pravidelným čtenářům našeho serveru – Tomášovi Petrů, Martinovi Petrů a Patriku Merbsovi – vám z této akce přinášíme několik fotografií.

V rámci oslav 150 let sjednocení Itálie se návštěvníci Říma mohou těšit na zvýšený výskyt vozů Lamborghini v místních ulicích. Aventador LP700-4 bude dva týdny vystaven na náměstí Piazza del Campidoglio, v Chiostro del Bramante bude od 26. dubna do 8. května vystaveno několik historických vozů této italské značky. Návštěvníci dočasného muzea se budou moci těšit na to nejlepší z historie Lamborghini.

Ve Scuderie Rispoli v ulici Fontanella Borghese 56/B automobilka otevře dočasný butik s nabídkou Collezione Lamborghini. Oblečení a další doplňky zde budou nabídnuty od 21. dubna do 8. května.

To nejlepší ale bude na návštěvníky Říma čekat 26. dubna. To se bude konat projížďka 10 Lamborghini – pěti Aventadorů LP700-4 a pěti historických dvanáctiválcových modelů (350 GT, Miura, Countach, Diablo a Murciélago). Vozy vyjedou na devítikilometrovou trasu z Piazza del Campidoglio v 11 hodin a pojedou do parku u Villa Borghese.

V rámci těchto oslav bude do Říma pozváno na 150 novinářů a 200 prodejců, kteří se zúčastní oficiální prezentace Aventadoru LP700-4. Vedle římských silnic se pozvaní hosté projedou i na okruhu Vallelunga.

Ještě jednou děkujeme Tomáši Petrů, Martinovi Petrů a Patriku Merbsovi za zaslání fotografií bílého Aventadora LP700-4.

Jeden myslel na “Aventador LP700-4 v centru Říma

  • Tak až teď jsem si všiml jednoho nelichotivého detailu. Aventador používá pořád ty staré parkovací čidla koncernu. Dnešní auta už mají mnohem hezčí senzory, které nejsou skoro ani vidět. Nechápu proč je nevymění. Tvrdí o autě jaký je to hi-tech a používají stará čidla. Každopádně v téhle barvě je to paráda.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..