Novinky

Automobilka plánuje Estoque Combi!

Automobilka Lamborghini podle posledních informací chystá v nejbližší době uvést na trh Estoque Combi! Vedení tak reaguje na slabé prodeje posledních měsíců a hodlá novým modelem zvýšit poptávku o nové vozy Lamborghini.

Podle zdroje blízkého automobilce bude Estoque Combi (uvažuje se také nad označením Estoque Estate) představeno na podzimním Pařížském autosalonu, do výroby by se mělo dostat během konce roku.

Estoque Combi se cenově dostane mezi oba současné modely, hlavním trhem má být evropský a americký, kde poptávka po Lamborghini nejvíce uvadla. Vedení se pro kombi rozhodlo hlavně z praktického důvodu, majetné rodiny budou moci cestovat i s jejich ratolestmi a plným kufrem. Náš zdroj uvádí, že objem kufru bude i přes splývavou záď větší než ten v Suberbu Combi a bude tak největším kufrem v koncernu Volkswagen.

Vývoj vozu probíhá s velkou spoluprácí mateřské automobilky, jak je vidět i z přiložené špionážní fotografie. Testovací muly jsou převlečeny do hávu Audi a jedna z nich je testována v Praze! Konstruktéři nedají nic náhodě, Estoque Combi bude pohodlné, jak ve vysokých rychlostech, tak v projížďkách po městech.

Na přiložených fotografiích si prohlédnete nejen testovací mulu Estoque Combi, jeho údajný vzhled, ale i dva příklady, že nebude prvním „kombíkem“ v historii Lamborghini.

Pro všechny, kteří si chtěli Estoque Combi objednat máme smutnou zprávu, i naši redakci zasáhl fenomén 1. dubna.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..