LifeStyle

Asus představilo notebook Lamborghini VX5

Firma Asus, zabývající se výrobou počítačů, notebooků a další technologie, již se společností Lamborghini pracuje delší dobu. Letošní léto uvedlo na trh nejnovější produkt, vyrobený na základě této spolupráce. Nový notebook byl pojmenován Asus Lamborghini VX5.

Notebooky Asus nesoucí loga Lamborghini mají stejné charakteristiky jako jejich jmenovci se čtyřmi koly. Jsou patřičně výkonní, ale také drazí a nejnovější Asus Lamborghini VX5 v tomto duchu pokračuje.

Již samotný design této řady upozorňuje na automobilku Lamborghini. Předchozí notebooky, nazvané Asus Lamborghini VX2, byly nabízené v typické černé a atypické žluté barvě, odkazující na baby lambo Gallardo, prezentované automobilkou hlavně ve žluté barvě. Moderním trendem je ale barva bílá, a tak po vzoru Gallarda LP560-4 nese i VX5 bílou barvu, popřípadě typickou černou.

I použité materiály odkazují na výrobce supersportovních vozů, použité materiály jsou jako u předchůdce na špičkové úrovni a na těle notebooku je vidět, že Asus kvalitními materiály nešetřil. Po otevření předního krytu na vás vykoukne širokoúhlý LCD displej s úhlopříčkou 16 palců. O pohon tohoto modelu se postará procesor Intel Core 2 Quad a operační paměť 4 GB RAM. Hráči náročných počítačových her určitě ocení grafickou kartu NVIDIA GeForce GT 130M (1GB).

Mezi další výbavu patří například Bluray mechanika a podsvícená klávesnice, která automaticky mění svou úroveň podsvícení podle okolních světelných podmínek. Samotná data uložíte na harddisk o velikosti 1 TB, jež by měl zvládnou transfer dat rychlostí 300MB/sec. Výroba a prodej by měla začít již v těchto týdnech, jako první se dodávky modelu dostanou do Itálie, posléze do všech ostatních států.

Stejně jako předchozí notebook bude i tento Asus Lamborghini VX5 stylovou hračkou a pokud vám v garáži nechybí Lamborghini, neměl by vám na stole chybět tento notebook.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..