LifeStyle

Amosu klíč Lamborghini

Britská společnost Amosu loni na podzim představila klíč, po kterém se utlučou milovníci luxusu a Lamborghini. Jedná se totiž o klíč jakéhokoliv Lamborghini, který britská firma posází 183 diamanty o 2,02 karátech.

Britská společnost Amosu se zabývá luxusním zbožím a klíč od Lamborghini není prvním upraveným klíčem. Již kdysi upravila klíč od Bentley. Loni na podzim se ale rozhodla pro klíče italské automobilky. Jestli se takový klíč hodí více k anglické automobilce limuzín, nebo k italskému výrobci supersportů je již na vás. Nicméně musíme uznat, že k modelu Espada by se takový klíč jistě hodil.

Samotný klíč má stejný tvar, jako ten obyčejný. Pouze emblém rozzuřeného býka je nyní nahrazen diamanty ve dvou různých provedeních. Celkem bylo použito 183 diamantů, přičemž každý má 2,02 karátů. Cena za takový klíč je 7 tisíc liber. Nutností je pak alespoň jedno Lamborghini ve vaší garáži.

Společnost Amosu byla založena Alexanderem Amosu, jež se proslavil prodejem R&B zvonění pro mobily. V současné době se zaměřuje taktéž na prodej luxusních mobilních telefonů, mezi jeho zákazníky patří například raper 50 Cent a mnozí fotbalisté či herci.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..