Ad personam

Ad personam – individualizační program Lamborghini

Maximální míra individuality a exkluzivity – to jsou charakteristické znaky programu Ad personam, představeného automobilkou v roce 2006. S tímto individualizačním programem je každé vyrobené Lamborghini naprosto unikátní.

Ad personam umožňuje každému nastávajícímu majiteli postavit si vůz přesně podle jeho přání, přičemž odstín laku a obložení palubní desky nejsou jedinou možností výběru. Díky tomuto programu si nakonfigurujete Váš vůz do nejmenšího detailu.

Míra individualizace se pohybuje jak v exteriéru, kde si můžete vybrat lak mimo aktuální nabídku. To znamená, že si můžete „baby lambo“ nalakovat odstínem z vlajkové lodi a naopak, pro opravdové fajnšmekry je tu i možnost zvolení si vlastního odstínu.

Jestliže se Vám nelíbí stříbrné brzdové třmeny, je možné je nalakovat, ať už černě, žlutě, nebo jiným odstínem… Pokud chcete zatmavit zadní světlomety, nemusíte hledat nabídku tunerských společností, stačí Vám zavolat do automobilky.

V interiéru vozu jsou možnosti výběru ještě větší – výběr zahrnuje barvu kůže, (popřípadě alcantary), přes obložení palubní desky, až po barvu nitě u prošití sedaček. Chcete dvoubarevný volant a ruční brzdu v barvě třetí? Náš zákazník, náš pán. Automobilka Lamborghini si dává jedinou podmínku – výběr materiálů musí být kvalitní, díky čemuž si budete moci vybrat jen tu nejjemnější kůži. Exkluzivita, individualita, ale i kvalita. To je Ad personam.

Program Ad personam byl představen v roce 2006, nicméně v devadesátých letech již měl svého předchůdce. Vaše Diablo jste si mohli vybavit v programu Carte Blance, který zahrnoval hlavně vlastní odstíny laku.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..