CzechLamborghini.cz
Právě čtete článek v kategorii: Novinky Lamborghini představí nové auto. Urus to zatím nebude  (David Bureš)
Lamborghini představí nové auto. Urus to zatím nebude

Lamborghini představí nové auto. Urus to zatím nebude

Automobilka již příští pondělí, 6. listopadu, představí nový automobil. O dlouho avizované SUV Urus ale zatím nepůjde, to světu ukáže až příští měsíc. Jde totiž o prototyp, který Lamborghini postavilo ve spolupráci s americkou univerzitou MIT (Massachusetts Institute of Technology).

Zatím nepojmenovaný koncept se před oficiální premiérou představuje na prvním snímku, z něhož jde vidět pouze část přídě. Ta ukazuje primárně výrazné diody denního svícení tvořící trojcípou hvězdu.

Automobilka bližší informace k prototypu nezveřejnila, pouze tvrdí, že jde o vizi supersportovního auta budoucnosti. To naznačuje, že by mohlo jít o supersport s hybridním pohonem, kterému se Lamborghini blízké budoucnosti nevyhne. Naopak s čistě elektrickým pohonem se zatím v Sant’ Agatě nepočítá.

Především se ale očekává využití nejnovějších materiálů pro snížení hmotnosti, na kterých Lamborghini s MIT pracuje v rámci strategického partnerství. Co se pak týče jména, nabízí se třeba označení Tamburo nebo Encaste, které má automobilka registrované.

Tak se nechme překvapit, už v pondělí budeme vědět více.

Komentáře

Jeden koméntář k “Lamborghini představí nové auto. Urus to zatím nebude”

  1. Aleš Čáp says:

    Jsem zvědaví co to bude za nádheru.

Komentovat