CzechLamborghini.cz
Právě čtete článek v kategorii: Novinky Nové lambo, nebo “jen” koncept?  (David Bureš)
Nové lambo, nebo “jen” koncept?

Nové lambo, nebo “jen” koncept?

Automobilka Lamborghini tento týden zveřejnila první fotografii automobilu, který představí na letošním autosalonu v Paříži. Mnozí se domnívají, že tímto vozem je nástupce Murciélaga. Zdroje blízké automobilce ale říkají, že “Jota,” jak je budoucí vlajková loď Lamborghini nazývána, bude mít premiéru až na jaře, v Ženevě. Kde je tedy pravda?

Tímto zdrojem je nejmenovaný dealer, který dále tvrdí, že dodávky k zákazníkům začnou během příštího dubna. Také dodává, že neoficiální premiéra automobilu proběhne během listopadu přímo v továrně v San’t Agatě. Vůz bude zcela nový, postavený na karbonovém monokoku, který nahradí současný trubkový rám.

Pokud jsou tyto informace pravdivé, co Lamborghini představí v Paříži? Zdá se, že automobil (ze kterého jsme již viděli část kapoty a předního skla) bude “pouhým” konceptem. Bude plný karbonu a zřejmě velice podobný nové vlajkové lodi. Podle současných informací tak bude jakousi předsériovou verzí nového sériového dvanáctiválcového Lamborghini. 

Jsou to ale stále jen domněnky. Takže zatím platí: Lamborghini, rychlost a lehkost, Paříž 2010. Těšte se, další teaser je na cestě a celek uvidíme již 30. září v 7:45.

Komentáře

Komentovat