CzechLamborghini.cz
Právě čtete článek v kategorii: Virtual cars Jachta inspirovaná Lamborghini  (Zbyněk Jedlička)
Jachta inspirovaná Lamborghini

Jachta inspirovaná Lamborghini

Jak znalci ví, Lamborghini nejsou jen rychlé vozy, ale také zemědělská technika nebo třeba závodní lodě… Mauro Lecchi se inspiroval právě těmi posledními výrobky. Svezli byste se v jachtě se znakem Lamborghini?

Mauro Lecchi, který navrhoval tuto jachtu (a také autor tohoto díla), se při její tvorbě inspiroval křivkami čtyřkolových Lamborghini. V přístavu má tato jachta budit stejný dojem jako některý z vozů Lamborghini na parkovišti. Znamená to tedy, že je toto dílo stejně luxusní a exotické jako jeho automobiloví předkové.

Z bočního pohledu si můžete všimnout prvků z modelu Reventón a obrovským sáním jako u modelu Gallardo přecházející v obrovské okno. To jachtě dodává netradiční vzhled. Prvky spřízněné s Lamborghini nenajdeme pouze zvenčí, pilot této jachty sedí v sedačce podobné té z Reventónu, kterým byla inspirována také palubní deska. Uvnitř nalezneme bar, zábavní centrum, rozkládací pohovku, pokoj pro hosty a také koupelnu s vanou a sprchovým koutem, jež je umístěna v přídi.

Jachta by měla disponovat obrovským výkonem a nízkou spotřebou energie, v úvahu jsou 3 motorové specifikace a sice: 2 × 700 koní Volvo Penta IPS 900 diesel, 2 × 950 koní diesel Seatek, nebo 2x (3x) 550 koní V 12 – 60 ° Lamborghini benzín.

Jelikož je jachta prozatím na papíře, není zcela jasné, zda bude tento stroj správně fungovat i na vodě. Prozatím se počítá s délkou 15 metrů, šířkou 4 metry a výškou 3,8 metru. Trup by měl být ztvárněn z uhlíkových a kevlarových vláken s cílem snížit celkovou hmotnost.

Pokud se tato jachta dostane na světové moře a oceány, automobilům Lamborghini určitě ostudu neudělá. Nebo si myslíte, že by to této lodi v Monte Carlu neslušelo?

Foto: Mauro Lecchi

Komentáře

Jeden koméntář k “Jachta inspirovaná Lamborghini”

  1. If you take Gretchen’s case as a lesson, then this is a good More diagnoses = more people getting disability coverage who need it

Komentovat