CzechLamborghini.cz
Právě čtete článek v kategorii: LifeStyle Zpátky ve škole ve stylu Lamborghini  (David Bureš)
Zpátky ve škole ve stylu Lamborghini

Zpátky ve škole ve stylu Lamborghini

Školní rok sice začal již před měsícem, ale na některé čeká nákup školních pomůcek i nyní, vždyť devět školních měsíců je dlouhá doba a za ty týdny bude čas na výměnu některých věcí. Neocení Vaše ratolest třeba místo batohu s Mickey Mousem ten s rozzuřeným býkem?

Automobilka Lamborghini do nejnovější nabídky svého obchodu zařadila i produkty, týkající se letošního školního roku. Řada „zpátky ve škole“ je plná užitečných věcí se značkou Lamborghini. Koupíte něco svému dítěti?

Vaše dítko můžete vybavit celou školní sadou – v obchodu automobilky najdete takřka vše potřebné od psacího pera po několik druhů tašek. Dítě v první třídě, nebo v prvním ročníku na střední škole? Lamborghini myslelo na oba a uvedlo více druhů tašek, aby si vybral opravdu každý. Ceny se pohybují od 43 do 72 Euro.

Do tašky ale patří i nějaké vybavení, Lamborghini uvedlo na trh i několik druhů penálů, sešitů a desek. Nechybí ani ořezávátko, či psací pero. Ceny začínají na 1,44 Euro za sešit a končí na 13,80 Euro za penál.

Nakupovat můžete hlavně přes internetový obchod www.lamborghinistore.com, nicméně některé z doplňků naleznete i v lepších papírnictvích v Praze. Pokud od nás chcete tajný tip, tak v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí mají některé z nabízených sešitů.

Foto: Lamborghini Store

Komentáře

Jeden koméntář k “Zpátky ve škole ve stylu Lamborghini”

  1. Luke says:

    Už jsem viděl i podobné v ČR, jen teda na deskách těch sešitů nebyla takhle pěkná fotka…

Komentovat